Assos Filo Yönetimi

Sahip olduğunuz araçları ASSOSFİLO Yönetsin!

FİLO YÖNETİMİ NEDİR?

Filo Yönetimi, şirketinize ait binek ve ticari araçlarınızın servis, bakım, sigorta gibi operasyonel işlemlerini sizin yerinize yöneten bir ASSOS Filo hizmetidir.

Filo Yönetimi hizmetinden yararlanmak için Portföy Yöneticiniz ile iletişime geçebilir ya da info@assosfilo.com adresine e-mail atabilirsiniz.

AVANTAJLARINIZ

  • Araçlarınızın operasyonel işlerine zaman ayırmazsınız.
  • Kasko, periyodik bakım, lastik, muayene gibi işlemlere ek ücret ödemezsiniz.
  • MTV, HGS geçişleri ve Trafik Para Cezası ödemelerinin takibini sizin yerinize ASSOSFilo yapar.
  • Filonuzun yönetimi için ek istihdam yaratmanıza gerek kalmaz.
  • Öngörülemeyecek masraflarınızı engelleyerek, nakit akışınızı aylık olarak takip edebilirsiniz.

SİZE SUNDUKLARIMIZ

Araç Bakım

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde ASSOS Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri ASSOS Filo tarafından karşılanır.

Yol Yardımı

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, ASSOS Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Arıza, yol yardım ve olası çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri ASSOS Filo tarafından karşılanır.

Hasar/ Kaza

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, ASSOS Filo’nun anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları dahilinde ASSOS Filo tarafından karşılanır.

Lastik Değişimi

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar ASSOS Filo tarafından karşılanır. Filo Yönetimi sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

HGS

Filo Yönetimi hizmeti aldığınız araçlarınıza HGS etiketi ASSOS Filo tarafından temin edilir. HGS ile ilgili tüm takipler ve ödemeler ASSOS Filo tarafından yapılarak geçiş ücretleri daha sonra sizlerden tahsil edilir.

Trafik Sigorta

Filo Yönetimi hizmeti aldığınız araçlarınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) ASSOS Filo tarafından karşılanır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti ASSOS Filo tarafından karşılanmaktadır. Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da ASSOS Filo tarafından karşılanır.

Back to top